Пошук по сайту

Alvera 350


Залишіть відгук

Акція Avizor + 60 закінчилась 31/07/17

Новинка! Розчин для силікон-гідрогелевих лінз.

Склад: Є в наявності

344 грн.

Розчин Alvera був розроблений і випробуваний спеціально для використання з силікон-гідрогелевими лінзами. Клінічні дослідження проводилися з лінзами з цього матеріалу.У процесі дослідження були отримані відмінні результати з точки зору КОМФОРТУ для силікон-гідрогелевих лінз та ВДОВОЛЕНОСТІ після використання розчину Alvera. Безперервне використання контактних лінз може викликати подразнення очей та пошкодження епітелію рогівки.

Щоб запобігти таким наслідкам ми почали досліджувати численні цілющі властивості Алое Вера в 2009 році, приділяючи особливу увагу тому, як великі можливості цієї рослини захищати та відновлювати епітелій можуть бути застосовані у галузі офтальмології . Алое Вера є рослинною речовиною з численними корисними властивостями, але тепер ми знаємо, що вона також захищає епітелій людини від бактеріальних інфекцій і ультрафіолетових променів. Після декількох років досліджень і розробок ми, врешті решт, виявили концентрацію Алое Вера, яка найкращим чином захищає епітеліальні клітини рогівки та забезпечує найвищий рівень життєздатності клітин. Так з’явився наш новий розчин «все в одному»

Alvera розроблений спеціально для дії проти ліпідів. Дослідження з перевірки ефективності очищення від ліпідів проводилося з контактними лінзами ACUVUE OASYS та Air Optix і п’ятьма різними розчинами для догляду за лінзами. Отримані результати показали, що розчин Alvera є найбільш ефективним рішенням. Крім того розчин Alvera робить більше, ніж просто краще очищує від ліпідів: він знижує здатність ліпідів прилипати до поверхні контактних лінз, а це, у свою чергу, значно підвищує гігієнічність і комфорт при використанні силікон-гідрогелевих лінз. Дослідження показало, що розчин Alvera значно знижує здатність ліпідів прилипати до поверхні силікон-гідрогелевих контактних лінз.

Виробник Avizor

Використовуйте пробіл для розділення слів. Одинарні лапки (') допоможуть розділити фрази.


Напишіть власний відгук

Залишати відгуки можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Запитання:

Запитань щодо цього товару ще немає.

Поставте запитання. Дайте відповідь, спростіть життя собі та іншим.

Ваше запитання

* Обов'язкові поля

Часто купують разом

Покупці, які купили цей товар, часто купують такий комплект.

Покупці, що купили цей товар, також купили
(067) 225-68-88
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top