Пошук по сайту

Товари від 11 до 20 з 37

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сортувати у порядку збільшення

Air Optix + HydraGlyde - нові контактні лінзи від компанії Alcon.

Read More
опубілковано у Статті автор Editor One

Довгоочікувана одноденна силікон-гідрогелева лінза MyDay

Read More
опубілковано у Статті автор Administrator Svitlinz

Acuvue Oasys – найкращі лінзи двотижневої заміни

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як користуватися косметикою при носінні контактних лінз

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Вибір контактних лінз при синдромі сухого ока

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як вибрати контактні лінзи для дитини

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Захист очей від ультрафіолетового випромінювання

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Дискомфорт при носінні лінз: хто винен і що робити

Абсолютно всі користувачі контактних лінз хоча б раз стикалися з певним дискомфортом при їх носінні: в око може потрапити порошинка або вія, можна неправильно надіти лінзу, використовувати пошкоджену, словом – варіантів маса. І практично всі з них легко виправити! Важливо вміти своєчасно усунути дискомфорт і розуміти, коли потрібна медична допомога – сподіваємося, що Ви дізнаєтеся про це лише в теорії.

Як попередити появу неприємних відчуттів?

Правильно підібрана контактна лінза, створена відомим виробником, яка містить достатньо вологи і здатна якісно пропускати кисень до поверхні ока, в переважній більшості випадків створює відчуття комфорту відразу ж – з перших секунд носіння. Неприємні відчуття можуть бути пов'язані з механічним пошкодженням або випадковим забрудненням лінзи: досить зняти, промити розчином і знову надіти. Звичайно, чистими руками.

Для того щоб звести до мінімуму можливий дискомфорт при носінні контактних лінз, необхідно дотримуватися правил їх використання:

 • мити руки перед надяганням і зніманням лінз;
 • своєчасно знімати лінзи;
 • не спати в лінзах денного носіння;
 • користуватися зволожуючими краплями для змазування і розчинами для очищення контактних лінз;
 • не торкатися очей брудними руками;
 • у строк замінювати лінзи новою парою;
 • хоча б раз (а краще двічі) на рік відвідувати офтальмолога.

Безумовно, в перший раз вибирати контактні лінзи бажано разом з лікарем-офтальмологом, який не тільки врахує всі необхідні параметри корекції зору, але і Ваші власні особливості – наприклад, чутливість очей або їх недостатнє природне зволоження.

Від чого залежить переносимість контактних лінз?

На цей найважливіший чинник впливає маса нюансів: захворювання органів зору і оточуючих тканин, загальні захворювання (цукровий діабет) та вживання деяких лікарських речовин, алергічні реакції на компоненти лінз або розчину для догляду за ними, несприятливі умови роботи і повсякденного життя, а також недотримання гігієнічних правил і правил користування лінзами. І якщо очам погано, зовсім не обов'язково справа в лінзах!

Як виражається дискомфорт при носінні лінз?

Ви можете відчути:

 • печіння, свербіж у ділянці очей і бажання почухати, потерти очі;
 • відчуття стороннього тіла в оці (щось потрапило);
 • незвично рясне виділення слізної рідини;
 • почервоніння, подразнення білка ока або повіки;
 • сухість очей, бажання часто моргати;
 • зміна гостроти зору, викривлення зору;
 • чутливість до освітлення.

При будь-якому з цих проявів відразу ж зніміть контактні лінзи. Якщо симптом припинився або значно зменшився, огляньте лінзу – можливо, є пошкодження, забруднення. Такою лінзою користуватися не можна! Якщо Ви нічого не помітили, промийте лінзу і надіньте знову. Дискомфорт пройшов? Значить, все в порядку. Відчуття не припиняються? Зніміть лінзи, покладіть їх у розчин і зверніться за консультацією до офтальмолога.

У тому випадку, якщо дискомфортні відчуття зберігаються навіть без контактних лінз, якомога швидше зверніться до лікаря.

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як вибрати і використовувати кольорові контактні лінзи

Сучасні кольорові лінзи – це прекрасна можливість змінити свою зовнішність, не вдаючись до радикальних змін. Колір очей завжди був опцією, на яку неможливо вплинути, але... інноваційні технології сьогодні дозволяють ефектно і натуралістично зробити блакитні очі карими, а зелені сірими. І навпаки, у будь-яких варіантах. Ви можете також посилити рідний колір очей, красиво відтінити його. Навіть якщо у Вас не ідеальний зір, зміна кольору очей – не проблема. Кольорові контактні лінзи випускаються, в тому числі, з діоптріями.

Як правильно вибирати кольорові лінзи?

Вам треба підкреслити колір очей, змінити його або виглядати екстравагантно? Залежно від цього Ви будете робити вибір.

 • У першому випадку вибирайте відтінкові контактні лінзи: вони будуть виглядати максимально природно. У другому – враховуйте, наскільки контрастним буде новий колір очей (про це ще скажемо нижче). А якщо Вам хочеться чогось екстравагантного – тоді варто віддати перевагу лінзам з малюнком або ж яскравих, кричущих відтінків, так звані карнавальні. Зрозуміло, кожен день їх не носять.
 • Визначтеся з тим, чи потрібні Вам діоптрії. Деякі користувачі з порушеннями зору поєднують кольорові лінзи з окулярами, оскільки звикли до них і не хочуть відмовлятися. Комусь подобаються кольорові лінзи, які коригують зір.
 • Найскладніше змінити колір очей власникам темного відтінку райдужної оболонки. В цьому випадку краще всього вибрати кольорові контактні лінзи насиченого кольору, з щільним малюнком райдужки, який перекриє натуральний відтінок очей.

Точно визначити, чи відтінок лінз виглядатиме гармонійно, неможливо – деяким людям йдуть оригінальні відтінки натуральних кольорів, іншим не підходять і природні відтінки лінз. Оптимальний вибір можна зробити, примірявши лінзи декількох виробників і моделей. Сама по собі лінза завжди красива – сучасний виробник наносить фарбу в кілька кольорів, прагнучи наблизити її до максимально натурального вигляду.

Чи впливають кольорові лінзи на якість зору?

Сучасні лінзи здатні навіть поліпшити зір – є моделі для корекції короткозорості, далекозорості, пресбіопії, астигматизму. У центральній частині ока – яка сприймає навколишній світ, такі лінзи прозорі і ніяк не викривлюють зображення. Але важливо знати, що у нічний час, особливо, при водінні автомобіля кольоровими лінзами краще не користуватися: в темряві зіниця розширюється і прозорої ділянки лінз може не вистачати для повного огляду.

Що потрібно враховувати при використанні кольорових лінз?

 • Обов'язково виконуйте правила догляду за конкретним видом і маркою контактних лінз.
 • Мийте руки перед тим, як надягати або знімати лінзи.
 • Не носіть кольорові контактні лінзи довше рекомендованого виробником терміну (зазвичай це близько 8 годин на добу).
 • Не варто спати у кольорових лінзах.
 • Використовуйте розчини для зберігання та очищення, зволожуючі краплі для комфортного носіння лінз.

 

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Товари від 11 до 20 з 37

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сортувати у порядку збільшення
(044) 229-68-86
(032) 243-77-17
(048) 735-11-31
(056) 798-41-74
(057) 761-41-74
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top