Пошук по сайту

Товари від 11 до 20 з 36

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сортувати у порядку збільшення

Довгоочікувана одноденна силікон-гідрогелева лінза MyDay

Read More
опубілковано у Статті автор Administrator Svitlinz

Acuvue Oasys – найкращі лінзи двотижневої заміни

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як користуватися косметикою при носінні контактних лінз

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Вибір контактних лінз при синдромі сухого ока

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як вибрати контактні лінзи для дитини

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Захист очей від ультрафіолетового випромінювання

Read More
опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Дискомфорт при носінні лінз: хто винен і що робити

Абсолютно всі користувачі контактних лінз хоча б раз стикалися з певним дискомфортом при їх носінні: в око може потрапити порошинка або вія, можна неправильно надіти лінзу, використовувати пошкоджену, словом – варіантів маса. І практично всі з них легко виправити! Важливо вміти своєчасно усунути дискомфорт і розуміти, коли потрібна медична допомога – сподіваємося, що Ви дізнаєтеся про це лише в теорії.

Як попередити появу неприємних відчуттів?

Правильно підібрана контактна лінза, створена відомим виробником, яка містить достатньо вологи і здатна якісно пропускати кисень до поверхні ока, в переважній більшості випадків створює відчуття комфорту відразу ж – з перших секунд носіння. Неприємні відчуття можуть бути пов'язані з механічним пошкодженням або випадковим забрудненням лінзи: досить зняти, промити розчином і знову надіти. Звичайно, чистими руками.

Для того щоб звести до мінімуму можливий дискомфорт при носінні контактних лінз, необхідно дотримуватися правил їх використання:

 • мити руки перед надяганням і зніманням лінз;
 • своєчасно знімати лінзи;
 • не спати в лінзах денного носіння;
 • користуватися зволожуючими краплями для змазування і розчинами для очищення контактних лінз;
 • не торкатися очей брудними руками;
 • у строк замінювати лінзи новою парою;
 • хоча б раз (а краще двічі) на рік відвідувати офтальмолога.

Безумовно, в перший раз вибирати контактні лінзи бажано разом з лікарем-офтальмологом, який не тільки врахує всі необхідні параметри корекції зору, але і Ваші власні особливості – наприклад, чутливість очей або їх недостатнє природне зволоження.

Від чого залежить переносимість контактних лінз?

На цей найважливіший чинник впливає маса нюансів: захворювання органів зору і оточуючих тканин, загальні захворювання (цукровий діабет) та вживання деяких лікарських речовин, алергічні реакції на компоненти лінз або розчину для догляду за ними, несприятливі умови роботи і повсякденного життя, а також недотримання гігієнічних правил і правил користування лінзами. І якщо очам погано, зовсім не обов'язково справа в лінзах!

Як виражається дискомфорт при носінні лінз?

Ви можете відчути:

 • печіння, свербіж у ділянці очей і бажання почухати, потерти очі;
 • відчуття стороннього тіла в оці (щось потрапило);
 • незвично рясне виділення слізної рідини;
 • почервоніння, подразнення білка ока або повіки;
 • сухість очей, бажання часто моргати;
 • зміна гостроти зору, викривлення зору;
 • чутливість до освітлення.

При будь-якому з цих проявів відразу ж зніміть контактні лінзи. Якщо симптом припинився або значно зменшився, огляньте лінзу – можливо, є пошкодження, забруднення. Такою лінзою користуватися не можна! Якщо Ви нічого не помітили, промийте лінзу і надіньте знову. Дискомфорт пройшов? Значить, все в порядку. Відчуття не припиняються? Зніміть лінзи, покладіть їх у розчин і зверніться за консультацією до офтальмолога.

У тому випадку, якщо дискомфортні відчуття зберігаються навіть без контактних лінз, якомога швидше зверніться до лікаря.

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Як вибрати і використовувати кольорові контактні лінзи

Сучасні кольорові лінзи – це прекрасна можливість змінити свою зовнішність, не вдаючись до радикальних змін. Колір очей завжди був опцією, на яку неможливо вплинути, але... інноваційні технології сьогодні дозволяють ефектно і натуралістично зробити блакитні очі карими, а зелені сірими. І навпаки, у будь-яких варіантах. Ви можете також посилити рідний колір очей, красиво відтінити його. Навіть якщо у Вас не ідеальний зір, зміна кольору очей – не проблема. Кольорові контактні лінзи випускаються, в тому числі, з діоптріями.

Як правильно вибирати кольорові лінзи?

Вам треба підкреслити колір очей, змінити його або виглядати екстравагантно? Залежно від цього Ви будете робити вибір.

 • У першому випадку вибирайте відтінкові контактні лінзи: вони будуть виглядати максимально природно. У другому – враховуйте, наскільки контрастним буде новий колір очей (про це ще скажемо нижче). А якщо Вам хочеться чогось екстравагантного – тоді варто віддати перевагу лінзам з малюнком або ж яскравих, кричущих відтінків, так звані карнавальні. Зрозуміло, кожен день їх не носять.
 • Визначтеся з тим, чи потрібні Вам діоптрії. Деякі користувачі з порушеннями зору поєднують кольорові лінзи з окулярами, оскільки звикли до них і не хочуть відмовлятися. Комусь подобаються кольорові лінзи, які коригують зір.
 • Найскладніше змінити колір очей власникам темного відтінку райдужної оболонки. В цьому випадку краще всього вибрати кольорові контактні лінзи насиченого кольору, з щільним малюнком райдужки, який перекриє натуральний відтінок очей.

Точно визначити, чи відтінок лінз виглядатиме гармонійно, неможливо – деяким людям йдуть оригінальні відтінки натуральних кольорів, іншим не підходять і природні відтінки лінз. Оптимальний вибір можна зробити, примірявши лінзи декількох виробників і моделей. Сама по собі лінза завжди красива – сучасний виробник наносить фарбу в кілька кольорів, прагнучи наблизити її до максимально натурального вигляду.

Чи впливають кольорові лінзи на якість зору?

Сучасні лінзи здатні навіть поліпшити зір – є моделі для корекції короткозорості, далекозорості, пресбіопії, астигматизму. У центральній частині ока – яка сприймає навколишній світ, такі лінзи прозорі і ніяк не викривлюють зображення. Але важливо знати, що у нічний час, особливо, при водінні автомобіля кольоровими лінзами краще не користуватися: в темряві зіниця розширюється і прозорої ділянки лінз може не вистачати для повного огляду.

Що потрібно враховувати при використанні кольорових лінз?

 • Обов'язково виконуйте правила догляду за конкретним видом і маркою контактних лінз.
 • Мийте руки перед тим, як надягати або знімати лінзи.
 • Не носіть кольорові контактні лінзи довше рекомендованого виробником терміну (зазвичай це близько 8 годин на добу).
 • Не варто спати у кольорових лінзах.
 • Використовуйте розчини для зберігання та очищення, зволожуючі краплі для комфортного носіння лінз.

 

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Контактні лінзи щомісячної заміни – відмінне рішення!

На сьогоднішній день контактні лінзи щомісячної заміни – найпопулярніший вибір серед українських користувачів. Конкурувати з такими лінзами можуть, хіба що, одноденні. Лінзи щомісячної заміни можуть призначатися для денного, пролонгованого або гнучкого носіння – це дуже важливо враховувати для того, щоб використання контактних лінз було зручним, комфортним і безпечним для Вашого здоров'я.

Чим відрізняються режими носіння щомісячних лінз?

 • Денний: лінзу надягають вранці та знімають перед сном, поміщаючи на ніч в багатоцільовий розчин.
 • Пролонгований: передбачає носіння лінзи безперервно протягом певного терміну (від доби до місяця, не знімаючи). У перервах між періодами використання лінз їх поміщають в розчин.
 • Гнучкий: можна носити контактні лінзи як в денному режимі, так і в пролонгованому.

Важливо знати! В лінзах, які виробник рекомендує для денного носіння, не можна спати. Щовечора такі лінзи необхідно знімати.

Переваги контактних лінз щомісячної заміни

Більшість користувачів вибирає контактні лінзи на місяць тому, що це справді зручно. Оптимальне поєднання вартості, якості, простоти догляду і комфортного носіння у відповідному режимі роблять щомісячні лінзи відмінним вибором для кожного. Є і окремі переваги, які хочеться виділити:

 • Саме в цій лінійці контактних лінз представлені максимально різноманітні вироби для корекції різних порушень зору – короткозорості і далекозорості, астигматизму і вікових змін зору. Серед щомісячних контактних лінз також є товари, що коригують колір очей або створюють оригінальний карнавальний ефект (лінзи з малюнком).
 • Найпопулярніша категорія лінз щомісячної заміни – силікон-гідрогелеві («дихаючі») лінзи безперервного носіння, які можна використовувати до 30 днів, не знімаючи, а також носити з невеликими перервами у межах цього строку.
 • Один місяць – це оптимальний період для того, щоб забезпечити гігієнічність і безпеку контактної лінзи без використання спеціальних очищувальних систем. Білкові та ліпідні відкладення просто не встигають накопичуватися на поверхні лінзи, тому догляд зводиться до мінімальних дій: достатньо на ніч покласти лінзу в стандартний багатоцільовий розчин.
 • Вартість лінзи щомісячної заміни можна назвати оптимальною в перерахунку на 30 днів носіння. Одноденні лінзи обійдуться Вам дорожче, хоча у них є маса плюсів, а щоквартальні контактні лінзи підходять не всім і вимагають спеціальної очистки.
 • Сучасні місячні контактні лінзи мають всі переваги порівняно з лінзами попередніх поколінь – вони відмінно пропускають кисень, постійно підтримують поверхню ока вологою, мають високий рівень біосумісності з тканинами ока, не поспішають накопичувати шкідливі відкладення, можуть використовуватися при навантаженні на очі (як зовнішньому, так і пов'язаному з напругою). Такі лінзи не створюють перешкод навіть в умовах недостатньої освітленості.

Відлік часу використання починається з моменту відкриття блістера, в який упакована контактна лінза. Навіть якщо за місяць Ви надягали лінзи всього кілька разів, їх необхідно замінити. Завжди докладно читайте інструкцію виробника і його рекомендації по використанню лінзи. І не забувайте про те, що руки перед надяганням або зняттям контактних лінз завжди повинні бути чистими!

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Товари від 11 до 20 з 36

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сортувати у порядку збільшення
(044) 229-68-86
(032) 243-77-17
(048) 735-11-31
(056) 798-41-74
(057) 761-41-74
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top