Пошук по сайту

Товари від 31 до 36 з 36

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку збільшення

Місяць не знімаючи: що потрібно знати про пролонговані лінзи

Лінзи пролонгованого носіння – просто ідеал для людини з вадами зору! Можливість носити контактні лінзи, не знімаючи їх кожен вечір, не використовуючи розчинів, ферментних таблеток, спеціальних атрибутів і препаратів – приємне відкриття, доступне сьогодні практично кожному. За статистикою, 97% користувачів лінз не хотіли б знімати їх протягом тижня і довше. Винахід такого продукту, в тому числі, зменшив відсоток операцій з лазерної корекції зору у всьому світі!

У контактних лінзах тривалого носіння Ви можете відправитися в подорож і не везти з собою аксесуари для догляду, їх можна не знімати на ніч в гостях або на побаченні, в літаку або поїзді, засинаючи вдома після важкого робочого дня або бурхливої вечірки. Вони не будуть подразнювати очі ближче до вечора і не спровокують набряклість з ранку, як буває, якщо випадково заснути в «денних» лінзах.

Чим вони відрізняються від звичайних контактних лінз щомісячної планової заміни?

Крім можливості не знімати лінзи тривалий час, варто відзначити відмінності у складі матеріалу: пролонговані лінзи відрізняються максимальною біосумісністю з тканинами ока, високим рівнем киснепроникності. Такий матеріал забезпечує нормальний кровообіг і мікроциркуляцію, не мутніє навіть після тривалого використання, стійкий до білкових відкладень. А от сон в лінзах, які для пролонгованого носіння не призначені, може викликати сухість, подразнення очей та інші неприємності, у тому числі, підвищити ймовірність інфікування.

Важливо запам'ятати кілька правил, які дозволять Вам носити пролонговані контактні лінзи комфортно і, головне, безпечно.

Правило 1. Контактні лінзи повинні бути дозволені до тривалого безперервного носіння виробником продукції. Тобто, це має бути зазначено в описі та інструкції.

Правило 2. Купити пролонговані лінзи Ви можете без спеціального призначення, якщо у Вас є досвід носіння контактних лінз планової заміни в денному режимі. Для успішного застосування досить дотримуватися стандартних правил гігієни.

Правило 3. Використовувати лінзи тривалого носіння більше тижня поспіль (навіть якщо це дозволено виробником) бажано після консультації з лікарем-офтальмологом. По можливості, раз на тиждень або два знімайте лінзи і залишайте їх на ніч у багатоцільовому розчині. Не забувайте своєчасно купувати нову пару!

В лінзах пролонгованого носіння у Вас створюється цілковите відчуття стовідсоткового зору – природного та комфортного, в будь-який час доби!

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Вибираючи режим носіння м'яких контактних лінз, важливо відповісти собі на два питання. Перший: як довго я планую носити лінзи протягом доби? І другий: як довго я планую носити лінзи до покупки нової пари? Обидва питання важливі для правильного вибору контактних лінз і Вашого комфорту.

Денний, безперервний, гнучкий

Можна використовувати м'які контактні лінзи тільки вдень, у період найбільшої активності, знімаючи їх перед сном, залишаючи на ніч у розчині або викидаючи, якщо мова йде про одноденні лінзи. Такий режим називається денним.
Безперервний режим носіння лінз має на увазі, що Ви не будете їх знімати протягом періоду, що перевищує добу. Пролонгований режим може становити кілька днів, тижнів або цілий місяць, в залежності від Вашого комфорту, стану здоров'я, рекомендацій лікаря-офтальмолога і виробника контактних лінз.

Більшість фахівців рекомендують гнучкий режим носіння. Це означає, що лінзи Ви будете знімати перед сном, але іноді зможете спати в них або носити кілька днів поспіль при необхідності. Важливо пам'ятати, що гнучкий режим дозволений тільки для лінз, які можуть використовуватися пролонговано. Лінзи денного носіння носять тільки вдень.

Від одного дня до одного місяця

Одноденні контактні лінзи, які Ви розпакуєте вранці і викинете ввечері, ідеально підходять для людей, що ведуть активний спосіб життя. Такі лінзи незамінні в поїздках, відрядженнях, подорожах, при заняттях спортом, оскільки абсолютно не вимагають догляду, додаткових аксесуарів (розчинів, таблеток) і дуже гігієнічні. До лінзи Ви торкаєтеся по мінімуму, і ніколи не використовуєте одну і ту ж лінзу повторно. Купити одноденні лінзи варто також, якщо у Вас алергія на розчини для догляду, або в тих випадках, коли лінзами Ви користуєтеся час від часу. Недоліком таких лінз можна назвати, хіба що, їх вартість – але зручність і безпека використання її повністю окупають!

Двотижневі контактні лінзи належать до виробів планової заміни. Їх використовують тільки протягом 14 днів, дуже часто – пролонговано, тобто, не знімаючи, після чого потрібна нова пара лінз. Це популярні контактні лінзи, які хороші тим, що змінювати їх потрібно не так вже часто, але при цьому за два тижні лінза не встигає накопичити білкові відкладення. Для догляду вистачить універсального розчину.

Лінзи щомісячної заміни сьогодні вважаються найпопулярнішим і дуже затребуваним продуктом контактної корекції зору. Саме в цій лінійці представлена максимальна різноманітність контактних лінз для корекції більшості типів порушень зору. Такі лінзи носять у денному, гнучкому або пролонгованому режимі протягом 30 днів, після чого замінюють новою парою. За місяць лінза не встигає забруднитися білковими відкладеннями, тому не вимагає очищення ферментними препаратами, достатньо всього лише залишати лінзу на ніч в багатоцільовому розчині. Серед контактних лінз цього типу також є декоративні лінзи різного кольору або з малюнком.

Місяць не знімаючи

Багато виробників контактних лінз пропонують продукцію, яку можна використовувати як «заміну» природно гарному зору – носити протягом 30 днів, не знімаючи навіть на ніч. Висока киснепроникність, тонкий і невідчутний матеріал, біосумісність і стійкість до відкладень роблять ці лінзи практично ідеальними для тих, хто не любить возитися з розчинами і таблетками. Але є важлива умова: Ваші очі повинні бути здорові, тому бажано починати місячне безперервне носіння контактних лінз тільки після консультації з лікарем. Фахівці рекомендують навіть такі лінзи носити в гнучкому режимі, періодично все-таки знімаючи на ніч.

Три, шість і більше місяців

Контактні лінзи, які необхідно носити в денному режимі протягом трьох місяців, називаються квартальними. Це проміжний варіант між класичними «традиційними» лінзами і щомісячними лінзами. Їх перевага – невисока ціна, що для багатьох має вирішальне значення. Але цей тип лінз вимагає очищення з використанням не тільки мультифункціональних розчинів, але і ферментних таблеток, оскільки квартальні контактні лінзи можуть накопичувати білкові відкладення. Також Вам можуть знадобитися зволожуючі краплі для очей. На ніч лінзи слід знімати.

Традиційні контактні лінзи носять таку назву тому, що з них і починалася історія доступної та зручної контактної корекції багато років тому. У середньому, термін носіння лінз становив на той момент до року, сьогодні варіюється від півроку до 9-12 місяців. Традиційні лінзи продаються в скляних упаковках з пробками, мають невисоку (мінімальну порівняно з іншими) вартість у перерахунку на місяць носіння. Вимагають не тільки ретельного, але і різноманітного догляду – розчини, таблетки.

опубілковано у Статті автор Ірина Шендер

Акція! Знижка на Pure Vision 2 - 35% !

Read More
опубілковано у Акції автор Administrator Svitlinz

Знижка на Biofinity - 33.33% !!!

Read More

Tags:

опубілковано у Акції автор Svitlinz

Контактні лінзи щоденної заміни

Контактні лінзи щоденної заміни на сьогоднішній день є найбільш безпечним і зручним способом корекції зору . Даний товар випускають усі виробники зі світовим ім'ям, які напевно знають - які одноденні контактні лінзи краще для ваших очей.

Історія Появи

Вперше скористатися перевагами винаходу стало можливим в минулому 20 столітті, у середині вісімдесятих років. Тоді термін носіння однієї пари лінз становив один рік. Через десять років вчені запропонували споживачам лінзи, термін дії яких не перевищував трьох місяців, а через деякий час і зовсім знизився до одного місяця.

Справжньою інновацією серед засобів для корекції зору та стали контактні лінзи щоденного використання.

Найважливіші характеристики контактних лінз :

Виробник.

Безсумнівно, авторитет фірми-виробника відіграє головну роль в процесі підбору лінз. Тільки компанії з багаторічним досвідом роботи готові запропонувати споживачеві товар, створений з якісних і надійних матеріалів, на новітньому обладнанні.

На сьогоднішній день виробниками, товарів яких можна сміливо довіряти, є:

Матеріал для виробництва лінз.

Всі представлені на ринку одноденні контактні лінзи можна розділити на два класи:

  • Класичні, виготовлені з гідрогелю;
  • Вироби нового покоління, виготовлені з силікон-гідрогелю.

Киснева проникність

Даний показник розраховується шляхом порівняння кількості кисню, який пропускає лінза до поверхні ока і обсягом кисню, який надходить в рогівці без стороннього предмета. Якісними і дихаючими вважаються вироби з більш високим значенням кисневої проникності. Такі лінзи мають стабільні оптичні характеристиками і зручні в експлуатації з точки зору фізіології очі.

Зверніть увагу: коефіцієнт пропускання кисню силікон-гідрогелевих лінз становить 175, гідрогелевих - не більше 42.

Вміст вологи

Максимально зручними в експлуатації вважаються лінзи з високим вмістом води. Однак в ході експлуатації цей показник знижується, так як волога має властивість випаровуватися з поверхні лінзи, а також використовується як джерело кисню тканинами ока. В результаті виникає неприємне відчуття сухості в очах і печіння. Щоб стабілізувати влагосодержание в одноденних лінзах, в їх склад додають спеціальні зволожуючі компоненти.

Зверніть увагу, показник влагосодержание в гідрогелевих лінз краще, ніж в силікон-гідрогелевих.

Гнучкість або жорсткість

Даний показник показує, наскільки виріб повторює форму поверхні ока людини.

Зверніть увагу: гідрогелеві лінзи мають незаперечну перевагу в даному показнику перед силіконо-гідрогелевимі. & Nbsp;

Алергічні реакції

Силікон - речовина, яка є алергеном, і може провокувати алергічні реакції. Якщо ви знаєте, що ваш організм не переносить силікон, краще віддайте перевагу лінзам з великим вмістом соди, тобто гідрогелевий.

Лінзи з силікон-гідрогелю

На сьогоднішній день можна виділити три торгові марки, які пропонують покупцям товар преміум класу.

Maxima 1-Day Premium . Головний офіс компанії знаходиться в Великобританії.

З огляду на характеристики, відгуки фахівців і споживачів, кращі одноденні контактні лінзи даного класу сьогодні - це 1-Day Acuvue TruEye , але вони є і найбільш дороги серед представлених. Максимально близькими за якістю є лінзи Maxima 1-Day Premium , їх вартість трохи нижче.

Лінзи з гідрогелю.

Ця категорія контактних лінз представлена великою кількістю торгових марок.

Biotrue ONEday
1-Day Acuvue Moist; Clear 1-day;

У цій категорії лідерами вважаються одноденні лінзи 1-Day Acuvue Moist , а також Biotrue ONEday . Вартість двох виробів однакова. Упаковка складається з тридцяти блістерів.

Одноденні контактні лінзи дозволять протягом усього дня відчувати свіжість. Це оптимальний вибір для людей, яким доводиться часто бувати у відрядженнях або подорожувати. Досить вранці надіти лінзи і світ на весь день знайде яскраві і чіткі фарби.

опубілковано у Статті автор Admin User

Акція 3+1

29.01.2016 15:11

Перша акція 2016 !

Read More
опубілковано у Акції автор Administrator Svitlinz

Товари від 31 до 36 з 36

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку збільшення
(044) 229-68-86
(032) 243-77-17
(048) 735-11-31
(056) 798-41-74
(057) 761-41-74
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top