Пошук по сайту

Контактні лінзи - Мультифокальні

9 шт.

на сторінці

Сортувати у порядку зменшення

9 шт.

на сторінці

Сортувати у порядку зменшення

Мультифокальні лінзи зі спеціальним дизайном призначені для тих, хто страждає пресбіопіей, тобто віковими змінами зору. Пресбіопія (вікова далекозорість) зазвичай є результатом втрати еластичності кришталика. На перший погляд може здатися, що лікувати пресбіопію можна за допомогою лінз звичайного дизайну, оскільки це далекозорість. Але, на жаль, при розвитку даного захворювання на додачу до далекозорості може додатися і короткозорість. Саме для того, щоб користувачі не мучилися, міняючи окуляри для зору вдалину і для читання, були створені мультифокальні лінзи. Одним з захворюванням очей є пресбиопия. Так звана "вікова далекозорість" починає проявлятися після 40 років. Основною причиною для розвитку захворювання служить втрата кришталиком еластичності. Втрата еластичності форми кришталика призводять до неможливості сфокусувати зір на видалених або близько розташованих об'єктах. Частково або повністю вирішити подібну вікову проблему дозволяє використання мультифокальних (так званих прогресивних) лінз. Вони дозволяють працювати на середніх і близьких відстанях. Виготовлені відомими виробниками мультифокальні лінзи купити можна на Svitlinz.com.ua. У нашому онлайн-магазин представлено кілька видів такої оптики, розрахованої на різні режими носіння.

Відмінності біфокальних і мультифокальних лінз.

Знайомим багатьом методом боротьби з пресбіопії є біфокальні очки з двома зонами фокусуванні. За аналогією з ними сучасні біфокальні контактні лінзи мають тільки дві точки фокусування. Верхня зона такої лінзи призначена для корекції далекозорості, нижня - для короткозорості. Межі зон чітко розділені. Крім того, на лінзах такого типу є невеликі зрізи. Така обережність необхідна, щоб надійно закріпити лінзу на рогівці і запобігти її перевертання під час моргання. Біфокальні лінзи призводять до великим навантаженням на очні м'язи, швидкої стомлюваності очей і, як наслідок, до певного дискомфорту. Для більш комфортного використання виробники стали випускати новий вид біфокальних лінз, виготовлених на двох концентричних колах. Центральна частина такої лінзи призначається для близької фокусування, а периферична - для дали. Однак і цей тип лінз не завжди забезпечує людям з пресбіопії комфорт. Мультифокальні лінзи сприяють більш природною фокусуванні зору. На подібній коректує оптиці перехід від однієї зони до іншої здійснюється плавно. Завдяки цьому, власники подібних лінз добре бачать на різних відстанях.

Дизайн мультифокальних прогресивних лінз

Прогресивні лінзи відрізняються від біфокальних не тільки назвою, але і оригінальним дизайном (концентричним або більш затребуваним асферичним). Лінзи multifocal з асферичним дизайном припускають наявність на контактній лінзі двох стабільних зон для фокусування кришталика. Радіус кривизни поступово змінюється у всіх напрямках (горизонтально і вертикально). В результаті цього між зонами фокусування утворюється плавна зона рефракції (або прогресування), що дозволяє бачити об'єкти з більш чіткими контурами. Повністю уникнути спотворення зображень неможливо. Вони скупчуються в периферійних зонах, хоча в сучасних прогресивних лінзах такі зони максимально зменшені і помітні тільки на початковому етапі носіння лінз.

Вартість і доставка мультифокальних лінз

Вартість біфокальних контактних лінз відрізняється від аналогічних простих лінз несуттево .Сучасні  мультифокальні лінзи , ціна яких залежить від терміну використання, виробника, кількості виробів в упаковці, бувають м'які і тверді. М'які лінзи, виготовлені з гідрогелю або силікон-гідрогелю, користуються найбільшою популярністю. В інтернет-магазині Svitlinz.com.ua представлені мультифокальні лінзи світових виробників Bausch + Lomb, Alcon (Ciba Vision), CooperVision. Уточнити поточні акції, ціни та умови отримання знижки при купівлі мультифокальних лінз можна у менеджерів магазину Svitlinz.com.ua за багатоканальним телефоном (044) 229-68-86

(067) 225-68-88
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top