Пошук по сайту

Контактні лінзи - Одноденні

13 шт.

на сторінці

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

на сторінці

Сортувати у порядку зменшення

За останні роки більшість офтальмологів України рекомендують своїм пацієнтам одноденні засоби корекції, тому що вони забезпечують максимальний комфорт і є найбезпечнішими для очей. Основна їх перевага це використання протягом доби, вранці Ви одягаєте абсолютно нову лінзу, забезпечуючи максимальний комфорт очам, а увечері знімаєте і викидаєте. Найбезпечнішим і зручнішим способом контактної корекції зору є лінзи щоденної заміни. Купивши одноденні лінзи, люди з проблемами зору забезпечують своїм очам свіжість, чистоту і комфорт. Це пояснюється особливостями використання такого типа лінз. Одноденні контактні лінзи викидаються після першого дня носіння, що особливо зручно для людей, що знаходяться в роз'їздах. Адже їм не потрібно піклуватися про очищення лінзи і її зберігання. Крім того, одноденні лінзи підійдуть новачкам. При такому режимі носіння на поверхні лінзи не встигають накопичитися ліпідні відкладення, слізна плівка, пил і інші забруднення. Що у свою чергу позбавляє очі від роздратування, алергії або захворювань. Крім того, використання такої м'якої оптики, що корегує, повністю виключає виразку рогівки (найчастіша причина відмови від використання інших різновидів контактних лінз – погіршення зору і здоров'я очей).

Одноразові лінзи мають і ряд інших переваг:

одноденні контактні лінзи при ціні вищі, ніж в інших типів лінз, повністю виключають витрати на відхід. Оскільки відразу ж після використання лінза викидається, немає необхідності набувати розчину для очищення або контейнера для зберігання;

щоденні лінзи виключають контакт очей з речовинами, що входять до складу засобів по відходу. Також виключається контакт поверхні ока з відкладеннями і утвореннями на лінзі (просте обполіскування і дезинфекція не можуть повністю видалити їх з традиційної лінзи).

Одноразові лінзи, ціна яких декілька перевершує вартість м'яких контактних лінз планової заміни, зручні в носінні, не викликають відчуття «чужорідного тіла» або дискомфорту. Одноденні лінзи для очей є найбільш відповідним рішенням для тих людей, які користуються контактними лінзами лише від випадку до випадку. Набувати контактних лінз тривалого носіння їм просто невигідно: лінзи з терміном носіння більше 2 тижнів слід викидати, навіть якщо їх надівали всього один раз, а потім вони зберігалися в контейнері з розчином.

Вартість одноденних контактних лінз:

Підбираючи найбільш відповідну оптику, що коректує, кожен покупець стикається з питанням, скільки ж коштують одноденні контактні лінзи. Щоденні контактні лінзи можна купити за сповна доступними цінами.

Вартість такої продукції на нашому сайті залежить від:

• компанії-виробника;

• кількості лінз в упаковці;

• кількості замовлених клієнтом упаковок (замовляючи на Svitlinz.com.ua декілька коробок лінз відразу, наші клієнти можуть отримати істотні знижки на офтальмологічну продукцію).

На сьогоднішній день найдорожчими, але в теж час найякіснішими залишаються випущені компанією Johnson&johnson одноденні лінзи для очей Acuvue, ціна яких перевищує 500 грн. за 30 лінз. Непогані одноденні лінзи, вартість яких трохи нижче Acuvue, випускається під марками Soflens і Biotrue One Day. Найдешевші одноденні лінзи - Dailies Aquacomfort . Будь-які лінзи на кожен день можна купити з додатковою знижкою постійного покупця або по акції із знижкою від кількості упаковок (стежите за акціями на ваших будь-які лінзи). Лінзи на кожен день від Svitlinz.com.ua Враховуючи досить високу ціну порівняно з лінзами планової заміни, щоденних контактних лінз набувають ті люди, які в першу чергу оцінюють користь для здоров'я, а не фінансові витрати. Замовити одноденні лінзи від будь-якого з представлених виробників можна on-line і по телефону: (044)229-68-86 Завдяки широкій мережі точок самовивозу і оперативній роботі кур'єрів, ми доставляємо щоденні лінзи протягом 1-2 днів. Уточнити терміни доставки замовлення у віддалені регіони можна по вказаних в каталозі телефонах.

(067) 225-68-88
Зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок - Світ Лінз

* Обов'язкові поля

Back to top