Контактні лінзи щомісячної заміни – відмінне рішення!

На сьогоднішній день контактні лінзи щомісячної заміни – найпопулярніший вибір серед українських користувачів. Конкурувати з такими лінзами можуть, хіба що, одноденні. Лінзи щомісячної заміни можуть призначатися для денного, пролонгованого або гнучкого носіння – це дуже важливо враховувати для того, щоб використання контактних лінз було зручним, комфортним і безпечним для Вашого здоров'я.

Чим відрізняються режими носіння щомісячних лінз?

  • Денний: лінзу надягають вранці та знімають перед сном, поміщаючи на ніч в багатоцільовий розчин.
  • Пролонгований: передбачає носіння лінзи безперервно протягом певного терміну (від доби до місяця, не знімаючи). У перервах між періодами використання лінз їх поміщають в розчин.
  • Гнучкий: можна носити контактні лінзи як в денному режимі, так і в пролонгованому.

Важливо знати! В лінзах, які виробник рекомендує для денного носіння, не можна спати. Щовечора такі лінзи необхідно знімати.

Переваги контактних лінз щомісячної заміни

Більшість користувачів вибирає контактні лінзи на місяць тому, що це справді зручно. Оптимальне поєднання вартості, якості, простоти догляду і комфортного носіння у відповідному режимі роблять щомісячні лінзи відмінним вибором для кожного. Є і окремі переваги, які хочеться виділити:

  • Саме в цій лінійці контактних лінз представлені максимально різноманітні вироби для корекції різних порушень зору – короткозорості і далекозорості, астигматизму і вікових змін зору. Серед щомісячних контактних лінз також є товари, що коригують колір очей або створюють оригінальний карнавальний ефект (лінзи з малюнком).
  • Найпопулярніша категорія лінз щомісячної заміни – силікон-гідрогелеві («дихаючі») лінзи безперервного носіння, які можна використовувати до 30 днів, не знімаючи, а також носити з невеликими перервами у межах цього строку.
  • Один місяць – це оптимальний період для того, щоб забезпечити гігієнічність і безпеку контактної лінзи без використання спеціальних очищувальних систем. Білкові та ліпідні відкладення просто не встигають накопичуватися на поверхні лінзи, тому догляд зводиться до мінімальних дій: достатньо на ніч покласти лінзу в стандартний багатоцільовий розчин.
  • Вартість лінзи щомісячної заміни можна назвати оптимальною в перерахунку на 30 днів носіння. Одноденні лінзи обійдуться Вам дорожче, хоча у них є маса плюсів, а щоквартальні контактні лінзи підходять не всім і вимагають спеціальної очистки.
  • Сучасні місячні контактні лінзи мають всі переваги порівняно з лінзами попередніх поколінь – вони відмінно пропускають кисень, постійно підтримують поверхню ока вологою, мають високий рівень біосумісності з тканинами ока, не поспішають накопичувати шкідливі відкладення, можуть використовуватися при навантаженні на очі (як зовнішньому, так і пов'язаному з напругою). Такі лінзи не створюють перешкод навіть в умовах недостатньої освітленості.

Відлік часу використання починається з моменту відкриття блістера, в який упакована контактна лінза. Навіть якщо за місяць Ви надягали лінзи всього кілька разів, їх необхідно замінити. Завжди докладно читайте інструкцію виробника і його рекомендації по використанню лінзи. І не забувайте про те, що руки перед надяганням або зняттям контактних лінз завжди повинні бути чистими!