Ви забудете про контактні лінзи на весь день
Протягом дня ваші очі не знають відпочинку. Ми вважаємо, що і ваші контактні лінзи повинні працювати в режимі нон-стоп. Тому CooperVision розробив одноденні контактні лінзи MyDay Daily Disposable

Завдяки технології Розумний Силікон (Smart Silicone) контактні лінзи MyDay Daily Disposable володіють унікальною комбінацією переваг:

- Комфорт протягом усього дня
- Висока киснева проникність силікон-гідрогелю для природної білизни і здоров'я ваших очей
- Простота використання
- Ви забудете про контактні лінзи на весь день і згадайте про них тільки перед сном.

Чим унікальний Розумний Силікон (Smart Silicone) і чому це важливо знати?
Розумний Силікон (Smart Silicone) створює дихаючу лінзу, яка пропускає більше кисню до рогівці в порівнянні з іншими одноденними контактними лінзами, завдяки меншій змістом силікону **.

Це дуже важливо, оскільки менший вміст силікону означає більший вміст води, ваші очі залишаються зволоженими весь день. Менший вміст силікону також забезпечує лінзі MyDay Daily Disposable  неймовірну м'якість, вона м'якше інших одноденних силікон-гідрогелевих лінз **.

Технологія Розумний Силікон (Smart Silicone) в поєднанні з гладкою поверхнею і заокругленим краєм лінзи робить MyDay Daily Disposable особливо комфортними.

Ваші очі працюють весь день, що повинні робити і ваші контактні лінзи. Зверніться до фахівця за більш детальною інформацією про нові одноденних силікон-гідрогелевих контактних лінзах MyDay Daily Disposable - розумному виборі для виключно комфортного носіння протягом всього дня.