DAILIES AquaComfort Plus – кращий вибір на кожен день!

Найпопулярніші і затребувані контактні лінзи одноразового використання (на один день) - Focus DAILIES AquaComfort Plus від Alcon. Можна сміливо назвати ці лінзи унікальними по всім провідним параметрами: від інноваційної системи зволоження до ідеальної зручності використання.

Три зволожуючих агента – на варті здоров'я

Потрійне зволоження забезпечується завдяки одночасній роботі спеціальних хімічних агентів (запатентована формула!), особливим чином скомпонованих всередині матеріалу:

  • Зволожуючий агент з обволікаючим ефектом забезпечує миттєвий комфорт з моменту надягання контактної лінзи;
  • Полівініловий агент утримує вологу на поверхні, не дозволяючи лінзам пересихати навіть в складних умовах (наприклад, кондиціонованому або опалюваному приміщенні);
  • Гідрофільний змочувальний агент виділяється з лінзи при кожному морганні, створюючи постійний природний ефект зволоження.

Ідеальний комфорт і свіжість

Використання цих лінз гарантує відчуття комфорту і приємної свіжості в будь-який період дня, незалежно від того, чи наділи Ви лінзи п'ять хвилин тому або провели в них цілий день. Приємні відчуття починаються з перших секунд після надягання лінзи, а зволоження відбувається при кожному морганні – у цьому одна із найбільш вражаючих відмінностей лінз Focus DAILIES AquaComfort Plus від інших аналогічних продуктів на ринку.

Забудьте про сухі і подразнені очі!

Лінза забезпечує стабільність натуральної слізної плівки – це значить, що жодних сухості, подразнення, печіння в області очей не буде навіть увечері, після напруженого робочого дня. Контактні лінзи відмінно пропускають кисень до поверхні ока, постійно зволожуються і змочуються, створюючи умови, максимально наближені до природних.

Жодних розчинів і таблеток!

Контактні лінзи DAILIES AquaComfort абсолютно не потребують засобів для догляду. Ви просто дістаєте нову і ідеально чисту лінзу з блістера вранці, а ввечері виймаєте з ока і викидаєте.

Кому підходять контактні лінзи Focus DAILIES AquaComfort Plus?

  • Якщо Ви плануєте вперше відмовитися від окулярів і перейти до використання контактних лінз, можна з успіхом зробити це вже сьогодні – досить купити DAILIES AquaComfort і скористатися ними. Безумовно, попередня консультація лікаря і вимірювання параметрів зору необхідні. Ви вільні у виборі, відчуваєте комфорт і зволоженість очей відразу після надягання лінзи.
  • Для тих, хто багато часу проводить за комп'ютером протягом дня, працює в кондиціонованих, опалюваних, погано провітрюваних приміщеннях, це справжня знахідка – лінзи не пересихають, постійно зволожуються при кожному морганні, дуже комфортні і зручні.
  • При схильності до алергічних захворювань і подразнення очей, в тому числі, при алергії на розчини для догляду за лінзами, вибираючи Focus DAILIES AquaComfort Plus, Ви позбавляєте себе від зайвих подразників – адже розчини при їх використанні просто не потрібні, а зволоження знижує ймовірність алергії.
  • Якщо Ви часто перебуваєте в дорозі, не маєте можливості (або просто не хочете) возитися із засобами для очищення, любите подорожувати, ці лінзи стануть справжнім відкриттям – вони не вимагають догляду і завжди ідеально чисті!