Acuvue Oasys – найкращі лінзи двотижневої заміни

Вибрати контактні лінзи не так просто, як може здатися на перший погляд – сьогодні всесвітньо відомі виробники лінз пропонують таку різноманітність продукції, що розібратися в ній буває важко. Якщо Ви хочете поєднати високу якість виробу, ідеальний комфорт при носінні контактних лінз, використовувати їх для денного, гнучкого і пролонгованого носіння (до 14 днів), Вам варто купити лінзи Acuvue Oasys від Johnson & Johnson.

Контактні лінзи Acuvue Oasys – оптимальне сполучення всіх кращих характеристик, які готові запропонувати сучасні технології користувачеві засобів контактної корекції зору.

Acuvue Oasys Johnson & Johnson – найвідоміші лінзи двотижневої заміни, що поєднують у собі кілька найважливіших переваг, через які Ви звикли вибирати щомісячні або одноденні лінзи:

  • зручність та гігієнічність, властиві одноденним лінзам (за два тижні контактна лінза не встигає накопичити білкові відкладення);
  • практичність і прийнятна ціна, що відрізняють лінзи більш тривалого використання (платіть менше, ніж за одноденні, носіть довше);
  • можливість безперервного носіння (будь-який образ життя Вам доступний і комфортний).

Досягається такий чудовий результат завдяки особливій технології, яка застосовується при створенні контактних лінз Оазис. Технологія Hydraclear забезпечує чудове зволоження, м'якість контактної лінзи протягом усього періоду носіння, перешкоджає випаровуванню вологи з матеріалу лінзи, якісно і повноцінно пропускає кисень до поверхні ока. Ваші очі дійсно «дихають» і отримують все необхідне з зовнішнього середовища – точно так само, як у власників природного хорошого зору.

Чому Вам варто вибрати двотижневі лінзи Acuvue Oasys?

Ці контактні лінзи унікальні в своєму роді. Варто лише спробувати – і Вам вже не захочеться повертатися до звичних засобів корекції зору:

  • ідеальне шліфування забезпечує гладкість лінзи, її відмінне ковзання по поверхні ока, Ви відчуваєте себе комфортно;
  • всередині матеріалу «запечатаний» зволожуючий агент, який запобігає швидкому випаровуванню вологи і забезпечує тривале змочування – очі не пересихають;
  • контактні лінзи Оазис мають один з найвищих на ринку коефіцієнтом киснепроникності – 147 Dk/t, що виключно важливо для комфорту та здоров'я Ваших очей;
  • це та рідкісна модель контактних лінз, в якій є вбудований фільтр захисту очей від ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує захист від променів UV-A на 95% і від променів UV-на 99%!
  • поєднання всіх цих характеристик дозволяє носити лінзи без перерви тривалий час – два тижні в гнучкому або денному режимі, один тиждень не знімаючи.

До речі, для Вашої зручності лінзи мають не тільки легке тонування, але ще і маркування лицьової сторони – не потрібно буде крутити лінзу і намагатися визначити «правильну» сторону. Завдяки цифрам Ви відразу зможете надіти лінзу так, як потрібно.